אוטותל - השכרת רכבים

המהפכה השיתופית כבר כאן, בתל אביב

בעבר הלא ממש רחוק, השכרת רכב לפי שעה הייתה עניין מסורבל, סבוך, רווי בירוקרטיות, בדיקות, התחייבויות וניירת – מה שהפך את התהליך ללא ממש ידידותי, מייאש, ואם לומר בזהירות – הוא היה מוציא את הנשמה. אנשים רבים החלו לקחת צעד אחורה, לחשוב פעמיים אם הם רוצים לשכור רכב שיתופי. הם פשוט הסתפקו במכונית המשפחתית, התפשרו, […]

IMG_SEO
27/07/2021

בעבר הלא ממש רחוק, השכרת רכב לפי שעה הייתה עניין מסורבל, סבוך, רווי בירוקרטיות, בדיקות, התחייבויות וניירת – מה שהפך את התהליך ללא ממש ידידותי, מייאש, ואם לומר בזהירות – הוא היה מוציא את הנשמה. אנשים רבים החלו לקחת צעד אחורה, לחשוב פעמיים אם הם רוצים לשכור רכב שיתופי. הם פשוט הסתפקו במכונית המשפחתית, התפשרו, השלימו עם המצב והמשיכו לשאת בתוצאות, ובהוצאות. אך בשנים האחרונות מנשבות רוחות של שינוי, והן מגיעות מכיוון תל אביב, או ליתר דיוק – מאוטותל, כשהיא חמושה ב-5 כלי נשק, ואיתם משנה את עולם הרכבים השיתופיים.

  1. הרכבים זמינים לכם בכל עת – צריכים לנסוע למרכז העיר לאסוף חבילה מהדואר? הילד לא מרגיש טוב ב-3:30 לפנות בוקר ואתם צריכים להגיע לרופא בדחיפות? יוצאים מהעבודה ביום חורפי סוער במיוחד? במקום לתהות האם להוציא את הרכב המשפחתי מהחניה לגיחה קצרצרה, או להמתין לאוטובוס בשמש הקופחת, אתם יכולים פשוט לשכור מאיתנו רכב בכל זמן, בכל יום, בכל שעה, בכל עונה בשנה – מעכשיו לעכשיו. לנסוע מכל מקום לכל מקום בעיר ולהגיע ליעדכם בבטחה, בקלות, ובשמחה.
  1. כל אחד יכול להשכיר רכב – אנחנו מקבלים ואוהבים את כולם, ולכן כל עוד אתם מעל גיל 21 ומחזיקים ברישיון נהיגה בעל ותק של שנתיים, אתם יכולים (ומוזמנים!) להשתמש בשירותי השכרת הרכבים השיתופיים שלנו, ולנסוע לאן שמתחשק לכם (ברחבי העיר), מתי שמתחשק לכם. אנו מאמינים שלנהגים שונים יש צרכים הנבדלים זה מזה במהותם, באופן השימוש, ובתדירות, לשם כך אנו מציעים מגוון מסלולים נוחים  עבור אלו מכם שזקוקים לרכב לשימוש פרטי, וכן לאנשים שמשתמשים ברכב לצורכי עבודה. 
  1. ממשק ידידותי ופשוט – אנו מובילים את מהפכת השכרת הרכבים בין היתר, בזכות הדיגיטל, שמספק לנו כלים, פלטפורמות להנגיש, לפשט, לייעל את שירות הרכבים השיתופיים בצורה שלא נראתה כמותה מעולם. אתם לא צריכים להיות אשפי טכנולוגיה או ביל גייטס הבא כדי להזמין רכב, לאתר אותו במפה או אפילו כדי לפתוח משתמש ולהיות חברים שלנו באופן רשמי, כי אתר האינטרנט שלנו (וכמוהו גם האפליקציה) נבנה עבור הקהל הרחב. כך שתוכלו להתמצא די בקלות, ליהנות מחוויה אינטראקטיבית, קלילה, בגובה העיניים, ולמצוא את הרכב בשבילכם.
  1. פריסת חניות עירונית – יש כמה היבטים שהופכים את תל אביב לאייקונית: המזרקה המיתולוגית מכיכר דיזנגוף, הפסל במתחם הבימה, מגדלי עזריאלי, בית האופרה הישן, וכמובן החניות. אנחנו באוטותל פרשנו חניות ייעודיות  ברחבי העיר, בנוסף, אתם יכולים לחנות את הרכב השיתופי בחניות כחול לבן ולחפש חניות הסמוכות למקום הימצאותכם באפליקציה שלנו.
  1. נהיגה ירוקה – מהפכת הרכבים השיתופיים, קודם כל ומעל לכל, באה לשנות את העולם, לטהר אותו, לשמור עליו, להפוך אותו למקום שנעים יותר לחיות בו. בשימוש ברכב שיתופי אתם למעשה מפחיתים באופן מהותי את מספר הרכבים על הכבישים, ואת גזי החממה הנפלטים לאוויר בכל יום, בכל שעה, בכל רגע. כדי לקחת את המהפכה הירוקה לשלב הבא, הוספנו לכוחותינו מבחר רכבים חשמליים, שזמינים לכם בכל עת, אותם תוכלו להטעין ברחבי העיר, הם יספקו לכם חווית נהיגה עתידנית, וידידותית – לכם ולסביבה.

אנו באוטותל מספקים שירותי רכב שיתופי פשוטים, מהירים וידידותיים למשתמש ומוכיחים כי המציאות עולה על כל דמיון. הרמנו את הכפפה והתחלנו מהפכה, היא כבר כאן, היא מתרחשת בנינו וזאת רק ההתחלה. אל תישארו מאחור, הצטרפו אלינו ותהינו מעולם חדש בתחום התחבורה.

כל שאלה, מענה, טענה, או תהייה מתקבלת אצלנו באהבה, תרגישו חופשי לפנות אלינו.

card
close
לפרטים נוספים
מלאו פרטים ומבטיחים לחזור
או חייגו 077-8054377

התקדמו שלב!
הפרטים שלך התקבלו במערכת שלנו בהצלחה.
ברגע שנהיה פנויים ליד הטלפון נתקשר אלייך 🙂